Novinka

19.06.2015
soustředění mládeže a reprezentace upoutaného letu 2015

 

 

Soustředění mládeže a reprezentace upoutaného letu

 

Modelklub Hradec Králové pořádá soustředění mládeže a reprezentace upoutaného letu a to v termínu 6.7.-12.7.2015 na stadionu U Stoleté. Jako již tradičně se můžete těšit na osvědčené vedoucí V. Tomek ml., L. Vosecký, Z. Kravčík, R. Radoš a další. Odborné přednášky budou prezentovat V. Tomek st. a J. Pavlíček. Kromě létání Vám ukážeme opravdovou leteckou techniku společnosti DSA a.s. včetně ostrého záchranářského vrtulníku. Pro mládež máme k dispozici neomezené zásoby leteckého paliva včetně el. energie do baterií modelů. Ubytování je možné v naší klubovně, případně v areálu ve vlastních stanech. Stravování - 1x denně jezdíme do jídelny Gastrom za Ternem, kde si můžete dát plné menu již od 60,- Kč. Pro ty co preferují vlastní stravu jistě přijde vhod přilehlý Lidl. Večer je možné si dle libosti opéct dobroty na našem vyhlášeném lávovém kameni.

 Pro lepší život je možno u nás využít:

- ledničku

- el. vařič

- rychlovarné konvice

- sprchu s teplou vodou

- WC

- mikrovlnnou troubu

- základní kuchyňské vybavení

 

Přihlásit se můžete na adrese:

Vladimír Tomek

Nová Ves 64

Týniště nad Orlicí

517 21

e-mail.: t-bassak@post.cz

tel.: 721 912 408

Mládeži, která bude ve větším počtu dovezena vozem, proplácíme po dohodě benzín.

Od zúčastněných se bude vybírat ubytovací poplatek 50,- Kč/noc.

Těšíme se na Vaší účast.

S pozdravem členové a přátelé Modelklubu Hradec Králové.

www.modelklubhk.cz

 

Návrat
Řád a provoz letišťe Stoletá:
Modelářský stadion Modelklubu Hradec Králové sestává ze tří asfaltových kruhů, oplocených plotem z pletiva, příjezdné asfaltové silnice, přilehlých tří budov a travnatých ploch. Celý areál je pak obehnán pletivovým plotem, vyjma východní strany, kde hranici tvoří ochranný protipovodňový val.
Pro bezpečnost osob, pohybujících se v prostoru modelářského stadionu, se v souladu se zákonem „ O podpoře sportu č 274/2008 Sb.“ vydávají tato pravidla:
1. Oplocené asfaltové kruhy ...
více